شامپو کراتینه (محلول 1)  CHELATING SHAMPOO

این شامپو علاوه بر پاک کردن سموم زائد از روی پولک های مو به رشد و استحکام موها کمک کرده و باعث جلوگیری از بروز موخوره، بالا بردن افزایش استحکام و قابلیت کشسانی مو، حالت پذیری بهتر و همچنین باعث ترمیم و تغذیه موهای آسیب دیده می شود و در مقابله با فرسایش مو در برابر عوامل طبیعی و فیزیکی جلوگیری می کند.

آمینو اسیدها، ویتامین ها، پروتئین هیدرولیز شده سویا و سبزیجات، کراتین، گلیسیرین، سیلیکا

برای آماده سازی پولک های مو قبل از کرم کراتینه ،موها را با این شامپو شستشو و ماساژ دهید و بعد از 3 دقیقه مکث نمودن آبکشی نمایید .

CHELATING-SHAMPOO_شامپو-کراتینه
polymeric-reconstructor

کرم کراتینه (محلول 2) POLYMERIC RECONSTRUCTOR

این کرم احیاء کننده مو می باشد که پس از اولین استفاده به موها شادابی، رطوبت و تازگی می بخشد پروتئین هیدرولیز شده سبزیجات موجود در این محصول عمل آبرسانی به موها بخشیده و حالت خشکی و دمیج بودن موها را از بین میبرد و همچنین باعث پیشگیری از بروز موخوره، بالا بردن استحکام و قابلیت الاستیکی مو، ترمیم و تغذیه ساقه مو و همچنین افزایش ضخامت و رشد موها را بالا میبرد.

آمینو اسید، کراتین، پروتئین هیدرولیز شده سویا و سبزیجات، کراتین، گلیسیرین، سیلیکا

پس از شستشوی موها با شامپو کراتینه نم اضافه موها را گرفته سپس به صورت لایه به لایه موها را به این کرم آغشته نموده و روی آن را با حوله ای پوشانده و به مدت 5 دقیقه با سشوار گرما دهید و در نهایت موها را آبکشی نمایید .

امولوسیون مرطوب کننده (محلول 3) MOISTURIZING MICRO EMULSION 

این محصول حاوی مولکول های بیوپلیمر، ویتامین ها و مواد گیاهی حیات بخش و آبرسان بوده که علاوه بر ویتامینه کردن موها استحکام و انعطاف پذیری موها  را بالا برده و همچنین عصاره هیدرولیز شده سبزیجات موجود موجب آبرسانی به ریشه موها، پیشگیری از وز و موخوره، تغذیه و ترمیم ساقه و تار موهای آسیب دیده می شود.

آمینو اسید ها، پروتئین هیدرولیز شده سویا و سبزیجات، کراتین، گلیسیرین، سیلیکا

موهای خود را به این امولوسیون آغشته نموده و خوب ماساژ دهید و پس از 5 دقیقه مکث نمودن آبکشی نمایید.

 

moisturizing
revitalizing-spray

اسپری کراتین (محلول 4) REVITALIZING SPRAY

این اسپری ضمن آبرسانی به موهای آسیب دیده پولک های مو را بازسازی و ترمیم نموده و ساختمان مو را احیاء می سازد و باعث نرم شدن و ایجاد کشسانی بالای مو، تقویت ساختارمو، پیشگیری از موخوره و وزی و همچنین باعث درخشندگی  بیشتر موها میشود.

پروتئین هیدرولیز شده سویا و سبزیجات، پروتئین ها، کراتین، آمینو اسید ها

درمرحله آخر پس از استفاده از شامپو کراتین، کرم کراتین و امولسیون لایه به لایه موها را به اسپری آغشته میکنیم که ایجاد درخشش و شفافیت در موها مهمترین نتیجه استفاده از این محصول می باشد .

برای خرید آنلاین به سایت مرجع : https://beauty-mag-iran.com مراجعه کنید. :) رد کردن