محلول ضد ریزش

یک محلول درمانی ساخته شده براساس Tricho  که انرژی فوق العاده ای در برابر ریزش مو دارد که باعث تقویت ، ضخامت ، جلوگیری از ریزش موی سر ، کم کننده چربی وشوره ، اکسیژن رسانی، جنبش متابوسیم سلولی ، تحریک گردش خون ، بهبود ظاهر مو، افزایش نشاط و کاهش بافت موهای خشک و همزمان موجب تحریک و رشد موها می گردد.

تری کمپلکس،عصاره جنسینگ، زینک، منتول، کانفور،روغن سویا، آمینواسید،آرژنین،بیوتین

  1. فاز یک ( درمان فشرده ) بعد از شستشو با شامپو ضدریزش در هر بار مصرف 20 تا 25 قطره سرم را در هر بار مصرف حداقل 3 باردر هفته در سه ماه
  2. فاز دوم ( درمان نگهدارنده ) بعد از شستشو با شامپو ضد ریزش در هر بار مصرف 20 تا 25 قطره سرم در هر بار مصرف حداقل 1 یا 2 نوبت در هفته در سه ماه
22
23

این لوسیون بر اساس Tricho Complex پایه ریزی شده که با درمان فشرده خود باعث تحریک و افزایش رشد مو، بهبود متابولیسم سلولی، اکسیژن رسانی، میکروسیرکولاسیون و تنظیم ترشحات چربی در پوست سر را کنترل و ریشه مو را تقویت و از ریزش آن جلوگیری میکند.

تری کمپلکس، عصاره جنسینگ، زینک، منتول، کانفور، روغن سویا، آرژنین، بیوتین

بعد از شستشو مو ها با شامپو ریزش هفته ای 3 مرتبه 15 تا 20 قطره از لوسیون را به پوست سر خود آغشته کرده و ماساژ دهید و تا حمام بعدی شستشو ننمایید

 

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش        ENERGIZING BATH(Anti Hair Loss Preventation)

این شامپو بر اساس  Tricho Complexو منتول پایه ریزی شده که بازسازی و تقویت کننده پوست سر می باشد که موثر در رفع ریزش مو الگوهای زنانه و مردانه، جلوگیری از عامل ریزش مو (آندروژنیک)، افزایش دهنده جریان خون مویرگی در اطراف فولیکول ها، تقویت کننده و رشد موهای جایگزین، ترمیم کننده و حالت دهنده موهای آسیب دیده

تری کمپلکس، عصاره جنسینگ، زینک، منتول، روغن سویا، آرژنین، بیوتین

مقداری از شامپو را در کف دست ریخته و به آرامی بر روی پوست سر و مو ها نم دار ماساژ دهید تا کف کند سپس به مدت 2 الی 3 دقیقه مکث نموده و آبکشی نمایید

 

15-1
NUTRI

شامپو برای موهای خشک و آسیب دیده    Nutria_Repair Bath

این شامپو به طور خاص برای موهایی که به شدت مواد مغذی خود را از دست داده اند تولید شده و وجود میلینیوم A2 ،ویتامین  B5 وپروتیئن وگتیال و پروتئین طبیعی E سیلیکون کوپلیمرو پروتویئن های گیاهی موجود در این شامپو بلافاصله باعث باسازی ساختار مو ، حجم دهندگی ، ظرافت ، نرمی و درخشندگی لازمه موها و مواد مغذی از دست رفته خود را به دست آورد. وکاملا” موهایی که در اثر رنگ شدگی آسیب دیده اند را ترمیم و بازسازی و احیاء می نماید.

سرامیدA2،پروویتامین گروهB، پروتین سبزیجات، سیلیکون کوپلیر

روزانه مقداری از این شامپو را بر روی موها نم دار و پوست سر ماساژ داده و باظرافت کامل بشویید و سپس پس ازمدت  3 الی 5 دقیقه به خوبی شستشو دهید

ماسک ترمیم کننده برای موهای خشک و آسیب دیده  NUTRI-REPAIR MASK

ماسک مرطوب کننده و احیاء کننده بسیار قوی که با دارا بودن کپسول های روغنی خود موجب آب رسانی بهتر، ترمیم و تغذیه ساقه مو، بازسازی ساختار مو، رفع گره خوردگی و موخوره که ایجاد حالتی ابریشمی به مو می دهد و همچنین باعث افزایش مقاومت و تقویت مو در برابر عوامل خارجی مثل نور خورشید ، باد ،آلودگی ، آب دریا یا استخر،سشوار مداوم ،دکلره ، رنگ و مش….

سرامید A2، پروویتامین گروهB، پروتین سبزیجات، سیلیکون کوپلیمر، روغن میکرو کینیسیو لاتور

بعد از شستشو با شامپو ترمییم کننده این ماسک را بر روی تمامی موها بطور مساوی پخش کرده و ماساژ دهید سپس به مدت 5 دقیقه مکث نموده و آبکشی نمایید.

repair-mask1
anti

شامپو ضد شوره    ANTI DANDRUFF PURIFYING BATH

این شامپو پاکسازی و ضد عفونی کننده کامل می باشد که موجب از بین رفتن شوره ها، تسکین (التهابات، قرمزی، خارش)، پاک سازی تحرکات پوستی که حالت طبیعی به موها بخشیده و آن را احیاء، ویتامینه و درخشان تر میکند.

پیروکتون الامین، روغن درخت چای، فیتوپور، عصاره جنسینگ

مقداری از شامپو را در کف دست ریخته و به آرامی بر روی پوست سر و مو های نم دار ماساژ دهید تا کف کند سپس به مدت 2 الی 3 دقیقه مکث نموده و آبکشی نمایید

لوسیون ضد شوره   PURIFYING ANTI DANDRUFF LOTION

لوسیون پاکسازی و ضد عفونی کننده بسیار قوی که موثر در رفع شورهای شدید، تنظیم کننده حالت طبیعی پوسته ریزی، کمک به درمان (التهاب، قرمزی، خارش)، ترمیم و براق کننده و حالت دهنده موهای آسیب دیده، تسکین بخش و تقویت کننده اثرات کلوامید و پاک سازی کامل پوست.

پیروکتون الامین، اسید سالیسیلک، فیتوپور، بیزابیول، منتول، پانتنول

بعد از شستشوی موها با شامپو ضد شوره و خشک نمودن آن مقداری از محلول را روی کف سر ریخته و به آرامی ماساژ دهید و تا حمام بعدی شستشو نکنید.

purifying
sebum-balance

شامپو متعادل کننده موهای چرب   SEBUM BALANCE BATH

این شامپو باعث کاهش فعالیت غدد چربی در پوست سر، پاک سازی آلودگی ها و چربی های اضافه، افزایش دهنده جریان خون مویرگی در اطراف فولیکول ها، مهار فعالیت باکتری ها و قارچ ها، از بین برنده ظاهرناخوشایند چربی و روغن موها و حالت پذیری بهتر در موها می شود

روغن درخت عرعر، سبومین، کوکامید پروتئین، سیتریک اسید، پروتئین سویا، عصاره گیاهان فعال(بابونه، گزنه، بادرنجبویه، فار فارا، گیاه دم اسب، رزماری، مریم گلی)

مقداری از شامپو را در کف دست ریخته و به آرامی برروی پوست سر و موها ماساژ دهید تا کف کند سپس به مدت 2 الی 3 دقیقه مکث نموده و آبکشی نمایید.

لوسیون متعادل کننده موهای چرب    SEBUM REGULATOR LOTION

این لوسیون باعث بهبود رشد، افزایش کیفیت ظاهری مو، درخشندگی و در اصل تنظیم کننده و به تاخیر انداختن تولید چربی بیش از حد و پیشگیری از ایجاد واکنش های سبوریک و گره در موها می باشد.

روغن درخت عرعر، گلیکوپروتئین، هوموتورین (شبیه به اسید آمینه)، پپتید ها (عصاره گیاهان دریایی)، عصاره گیاهان فعال(بابونه، گزنه، بادرنجبویه، فار فارا، گیاه دم اسب، رزماری، مریم گلی)

بعد از شستشوی موها با شامپو متعادل کننده موهای چرب و خشک نمودن آن مقداری از محلول را روی کف سر ریخته و به آرامی ماساژ دهید و تا حمام بعدی شستشو نکنید.

sebum-regulator

برای خرید آنلاین به سایت مرجع : https://beauty-mag-iran.com مراجعه کنید. :) رد کردن